بانک شماره موبایل جلوبندی سازان

تعداد شماره موبایل در این پکیج : 1294 عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل جلوبندی سازان در میزبان پیامک یکی از بهترین و بی نقص ترین بانک شماره موبایل از جلووبندی سازان در کشور است. این پکیج حاوی 1294 عدد شماره موبایل واقعی از این افراد است که با آن می توانید بازاریابی پیامکی هدفمند و موثری را انجام دهید. برای جمع آوری این شماره ها باید زحمت زیادی بکشید و هزینه زیادی صرف کنید. اما ما همه اینها را در قالب یک بانک اطلاعاتی ارزشمند گردآوری و در اختیار شما قرار می دهیم.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از جلوبندی سازان جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر 3 ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل نمایندگی های فروش خودرو

بانک شماره موبایل جلوبندی سازان مخصوص چه کسانی است؟

در بسیاری از مواقع وقتی به تعمیرکار برای تعمیر خودرو خود مراجعه می کنید ، شما را به جلوبندی ساز ارجاع می دهد. این موضوع اهمیت این شغل را نسان می دهد. هر توزیع کننده یا تولید کننده ای که در کار قطعات جلوبندی ماشین است می تواند با استفاده از این لیست کلیه قطعات خود را بفروشد. فنرها، کمک فنرها و بوش و سیبک از جمله قطعه هاییست که جلوبندی سازان به آن نیاز دارند.

همچنین تایر فروشان، روغن موتورها، دستگاه های کالیبر و دیاگ، ابزارآلات مورد نیاز و … نیز می توانند با جلوبندی سازان ارتباط گرفته و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل آبمیوه و بستنی فروشی ها

شما به 2 روش می توانید پیامک های خود را به جلوبندی سازان ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره 09125844791 بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

جلوبندی سازان محترم!

با همکاری با ابزارآلات نجفی کیفیت را به همراه داشته باشید و اقساطی از ما خرید کنید.

تجهیزات با مدل های متنوع در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل جلوبندی سازان

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل جلوبندی سازان

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.