شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی

تعداد شماره موبایل در این پکیج : 973 عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی در میزبان پیامک شما را به مقصود واقعی که همان دستیابی به مشتری است می رساند. این فایل مشتمل از شماره های زیادی از صاحبان کارگاه های موزائیک سازی است. در صورتیکه بتوانید از آن درست استفاده کنید سود خود را دو برابر خواهید کرد.تا همین اواخر، اس ام اس یا پیامک عمدتاً برای مکالمات شخصی استفاده می شد. اما اس ام اس مارکتینگ امروزه برای پیام‌های تجاری از نرم‌افزار به کاربران تلفن همراه استفاده می‌شود.

این روش به برندها اجازه می‌دهد تا حجم عظیمی از پیام‌های تجاری خود را به مشتریان ارسال کنند. زمانی که جهانیان شاهد افزایش شدید استفاده از گوشی های هوشمند بودند، پیامک در استراتژی بازاریابی کسب و کارها اهمیت پیدا کرد.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از کارگاه های موزائیک سازی جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر 3 ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل مجری های تاسیسات ساختمان

بانک شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی مخصوص چه کسانی است؟

موزائیک یک کالای ساختمانی است که به روش دستی و یا با ماشین آلات اتومات انجام میشود. ساخت و تولید موزاییک در برخی نقاط حتی در خانه و در مساحتی کوچک نیز می تواند انجام شود. این شغل  از مشاغل مناسب کسب و کارهای کوچک بشمار میرود و افراد زیادی را به خود مشغول کرده. تولید کنندگان و توزیع کنندگان سنگ ریزه (‌ریگهای رنگی )،سیمان ، پودر سنگ ،‌آب ، صاحبان انبار و سوله، وسایل شستشوی موزاییک، تعمیرکاران دستگاه های موزائیک سازی، فروشندگان قطعات این دستگاه ها(قالب پرسی، قالب ویبره ای، ساب اتوماتیک، ساب نواری و …) ، نیروهای کار و … می توانند با این بانک شماره موبایل به صاحبان کارگاه های موزاییک سازی دست پیدا کنند.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل تاسیسات سیستم های سرمایشی و گرمایشی

روش های استفاده از بانک شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی

شما به 2 روش می توانید پیامک های خود را به کارگاه های موزائیک سازی ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره 09125844791 بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

مدیران محترم کارگاه های موزائیک سازی!

با همکاری با ما کیفیت را به همراه داشته باشید و اقساطی از ما خرید کنید.

راه های ارتباطی در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل کارگاه های موزائیک سازی

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.