شماره موبایل رستوران ها

تعداد شماره موبایل در این پکیج : 6146 عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل رستوران ها در میزبان پیامک فایلی جامع و کاربردی از شماره موبایل رستوران ها است.این فایل حاوی 6146 عدد شماره موبایل رستوران های سراسر کشور است.شما با خرید این فایل به لیستی از شماره موبایل های مختلف از رستوران ها دسترسی پیدا میکنید.با استفاده از این لیست،میتوانید هر گونه پیام تبلیغاتی که به حرفه شما کمک میکند را به آنها ارسال کنید.این فایل با هدف سوددهی بالاتر توسط افراد باتجربه برای افرادی که به دنبال رفع نیازهای رستوران ها هستند تهیه میشود.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از رستوران ها جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر 3 ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل تزئینات داخلی

بانک شماره موبایل رستوران ها مخصوص چه کسانی است؟

از گذشته تا کنون رستوران ها پذیرای بسیاری از افراد، چه کوچک و چه بزرگ بوده اند.از این رو یک رستوران خوب برای جلب رضایت مشتریان و امتداد حرفه ی خود باید با نمایشگاه ها و فروشندگان مبلمان و صندلی،قصابی ها،مرغ فروشی ها،پروتئینی ها،فروشندگان میوه و سبزیجات،چای فروشی ها،لبنیاتی ها،نان فروشی ها،تولید و توزیع کنندگان ظروف،طراحان و سازندگان منو و کارت ویزیت،درب و پنجره سازان،طراحان دکوراسیون داخلی و… ارتباط برقرار و نیاز های خود را رفع کند.

رستوران ها به مواد و ملزومات زیادی نیاز دارند.از این رو شما میتوانید با خرید این فایل،به تعداد زیادی از آنها پیامک دهید و فرصت های شغلی جدیدی برای خود ایجاد کنید.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل اسباب بازی فروشی ها

روش های استفاده از بانک شماره موبایل رستوران ها

شما به 2 روش می توانید پیامک های خود را به رستوران ها ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره 09125844791 بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

رستوران داران محترم

با همکاری با پروتئینی گوشت و مرغ نجفی کیفیت را به همراه داشته باشید و اقساطی از ما خرید کنید.

اطلاعات تماس در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل رستوران ها

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل رستوران ها

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.8]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.