_

خدمات ما

_

پشتیبانی

_

تمامی سامانه های پیام کوتاه نیاز به ساپورت یا همان پشتیبانی دارند .
در صورت داشتن هر گونه مشکل در استفاده از پنل پیامکی لطفا ابتدا به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید. در صورتی که مشکلتان برطرف نشد میتوانید با استفاده از سیستم تیکتینگ که برای کاربران طراحی گردیده است مشکل و درخواست خود را مطرح نمایید،کارشناسان پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را بررسی خواهند نمود.

تبلیغات و اطلاع رسانی

_

سامانه پیامکی امکانات و قابلیت هایی را برای شما فراهم می کند که بوسیله آن امکان ارسال پیامک به صورت انتخابی و با تفکیک مناطق و کد پستی به صورت دسته بندی شده داشته باشید /مزایای استفاده از پیام کوتاه تبلیغاتی : هزینه تبلیغات ، کم و مقرون به صرفه،سرعت بالا در اطلاع رسانی،قابلیت گزارش گیری دقیق

تبلیغات و اطلاع رسانی

ارسال کد فعال سازی

_

این روزها استفاده از کدفعال سازی از طریق SMS و برای تایید شماره موبایل کاربران بسیار رواج پیدا کرده است.
در صورتی که شما صاحب نرم افزار و یا وب سایتی می باشید که کاربران شما برای ثبت نام باید احراز هویتشان تایید گردد، ارسال کد فعال سازی از طریق پیامک یکی از روش های مطمئن و کم هزینه برای این کار می باشد.
همانطور که می دانید امروزه در اپلیکیشن ها و سایت ها، برای خرید ابتدا باید ثبت نام کنید که در آن یک کد اعتبار سنجی به شماره موبایلتان ارسال می شود و شما با وارد کردن آن کد خرید خود را انجام می دهید و یا از امکانات آن اپلیکیشن و یا سایت بهره مند می شوید

ارسال کد فعال سازی

بانک شماره بروز

_

زمانی که اقدام به خرید سامانه پیام کوتاه می نمائید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده و مطمئن در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال نمایید.
دقت داشته باشید که برای استفاده از بانک شماره موبایل هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید و با خرید پنل اس ام اس به تمامی بانک شماره موبایل‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و میتوانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید

بانک شماره موبایل و مشاغل

ارسال پیام زماندار

_

ارسال پیام زماندار از جمله امکانات و قابلیت های کاربردی در سامانه پیام کوتاه است که به واسطه آن شما می توانید برای ارسال پیامک خود تاریخ مشخص نمائید تا پیامک شما به صورت خودکار در زمان تعیین شده ارسال گردد
، این قابلیت می تواند برای ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیامک تبریک مناسبت خاص، ارسال پیامک تبریک تولد ، ازدواج به صورت خودکار، یادآوری پرداخت اقساط و… مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال پیامک آینده

وب سرویس و افزونه

_

وب سرویس به شما این امکان را می دهد وب سایت یا نرم افزار خود را به سامانه ‌پیامکی تان متصل کرده و در زمان های مورد نظر، اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های خود از این طریق نمایید.
با استفاده از وب سرویس میتوانید درخواست های ارسال خود را به صورت خودکار برای سیستم ارسال نمایید.
مستندات و راهنمای استفاده از قابلیت وب سرویس در پنل پیامک قرار داده شده است.
همچنین افزونه ارسال پیامک ووکامرس فارسی ، جوملا و دیگر افزونه های لازم برای انواع سرویس های سایت ساز جهت اتصال سایت به پنل پیامکی در سامانه قرار دارد.

وب سرویس و افزونه

پاسخگویی خودکار

_

در اکثر مواقع نیاز دارید بعد از ارسال پیامک ، پاسخی به صورت خودکار به مخاطبان ارسال گردد.
اما بعلت عدم دسترسی به اینترنت و یا نداشتن وقت کافی، این امکان برای شما مهیا نمی گردد.
با استفاده از این قابلیت ، یک آیتمی را در منوی امکانات پنل کاربری ایجاد نموده به نام منشی اس ام اس که با استفاده از آن
می توانید به مخاطبان خود بصورت خودکار پاسخی را ارسال نمایید. در واقع سامانه پیام کوتاه پاسخگوی مشتری های شما خواهد بود.
با توجه به اینکه این قابلیت نیاز به دریافت مستقیم پیامک دارد جهت استفاده از آن باید در حساب خود یک خط اختصاصی داشته باشید.

منشی اس ام اسی