قیمت و هزینه برای خیلی از افراد در هنگام خرید، از مهم ترین مولفه هایی است که در تصمیم گیریشان تاثیر گذار است. افراد پیوسته به دنبال کیفیت بالا و در عین حال کم ترین هزینه ممکن هستند. در مورد بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک از طریق اینترنت قبلا به صورت مفصل توضیح داده ایم. بعد از اینکه لزوم خرید پنل اس ام اس رو درک کردید نوبت به خرید آن می رسد. پنل اس ام اس یکی از ابزار مهم برای هر کسب و کاری است. مسلما شما به عنوان خریدار قبل از خرید پنل حتما قیمت ها و تعرفه های ارسال پیامک های مختلف را سبک سنگین می کنید. ما در این مقاله سعی داریم که لیست هزینه های ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس میزبان پیامک را به اطلاع شما برسانیم.

لیست هزینه ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس

مسیر فارسی لاتین
50002      و     50004

نماینده =همراه اول 170 ریال//ایرانسل ضریب= 1/2

کاربر=همراه اول 180ریال// ایرانسل ضریب= 1/2

همراه اول: ضریب= 2/4

ایرانسل: ضریب= 2/8

3000

نماینده =همراه اول 187ریال//ایرانسل ضریب= 1

کاربر=همراه اول 198ریال//ایرانسل ضریب= 1

همراه اول: ضریب= 2/7

ایرانسل: ضریب= 2/7

021

نماینده =همراه اول 187ریال//ایرانسل ضریب= 1/4

کاربر=همراه اول 198ریال//ایرانسل ضریب= 1/4

همراه اول: ضریب= 2/4

ایرانسل: ضریب= 2/8

سیم کارت

نماینده =همراه اول 510ریال//ایرانسل ضریب= 1/1

کاربر=همراه اول 540ریال//ایرانسل ضریب= 1/1

همراه اول: ضریب= 2

ایرانسل: ضریب= 2

ضریب محاسبه شده برای خط های ، 3000 و 50002  ، 50004 ،021 ، سیم کارت به شکل جدول بالاست

ضریب محاسبه شده برای خط 021 با ضریب 1.1 و برای شماره سیمکارت با ضریب 3 می باشد.

اما این فقط تعرفه های ارسال هر کدوم از پیامک هامون رو نشون میده، اما خرید خود پنل چه هزینه و امکاناتی داره

هزینه ارسال پیامک در پنل پیامک شرکت میزبان پیامک ایرانیان

نوع پنل پیامکی

قیمت پنل

تعرفه

پنل کاربری نوع اول

69 هزار تومان

18 تومان

پنل کاربری نوع دوم

169 هزار تومان ✔

17.5 تومان

پنل نمایندگی

350 هزار تومان

16.5 تومان

تفاوت عمدۀ این پنل‌ها در امکانات و تعرفۀ ارسال پیامک است. بسته به نیاز هر کسب و کاری یکی از انواع پنل با هزینه متعارف اون رو میتونید تهیه کنید. پنل هایی که شرکت ما ارائه میده به این شرح هست. پنل کاربری نوع اول فاقد امکانات پشتیبانی شماره سریال و قرعه کشی و ارسال تکی پیام می باشد. در کسب و کارهایی که نیاز به قرعه کشی برای ترغیب بیشتر مشتری به خرید ندارند کاربرد دارد. در حالی که پنل کاربری نوع دوم با تفاوت هزینه کمی نسبت به نوع اول امکانات پشتیبانی شماره سریال و قرعه کشی رو به مشتریان می دهد. به عنوان مثال برای فروشگاه های زنجیره ای حتما باید امکان قرعه کشی در پنل اس ام اس باشد.

تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

و اما پنل نمایندگی که به شما امکان فروش پنل کاربری به سایر زیرمجموعه ها یا مشتریان شما را می دهد تمامی امکانات لازم برای یک پنل اس ام اسی کامل و جامع را می دهد. تمامی موارد برای شخصی سازی امکانات پنل رو در اختیار شما قرار می دهد. امکان ایجاد قرعه کشی، پیگیری تحویل اس ام اس ها، پشتیبانی شماره سریال و هم چنین استفاده از شماره های اختصاصی کوتاه تر نسبت به کاربری نوع اول و دوم از جمله مزایای پنل نمایندگی ماست.

اگر یکی ازپنل‌های جدول بالا را خریداری کنید بدون هیچگونه هزینه اضافه امکان ارسال پیامک انبوه منطقه ای و تبلیغاتی را با استفاده از ابزار های موجود در سامانه پیامکی توسط خودتان خواهید داشت. برای استفاده از تمامی امکانات سامانه پیامکی قدم اول ثبت نام و خرید اعتبار پیامک برای ارسال است بعد از آن شما یک اکانت کاربری دارید که همیشه با آن می توانید وارد سامانه شده و پیامک های خود را از هر بخشی که مورد نظر شما است ارسال کنیذ.

برای خرید بالای صد هزار پیامک امکان مذاکره با کارشناس های فروش برای شما وجود دارد.

ویژگی های عالی شرکت میزبان پایتخت ایرانیان که باعث تمایز آن از بسیاری از شرکت ها ارائه خدمات پنل اس ام اس می باشد

هنگامی که قصد خرید یک پنل تبلیغاتی رو دارید، مسائل دیگه ای بجز لیست هزینه ها هستند که باید به آنها هم توجه کنید. اینکه یک پنل خوب دارای چه ویژگی هایی میتونه باشه رو قبلا بهش اشاره کردیم اما باید بدانیم که شرکتی که ازش پنل رو خریداری می کنیم چند سال سابقه داره؟ آیا طرف قرار داد با اپراتورها هست یا نه؟ ایا پنل پیامکی تبلییغاتی از امنیت کافی برخودار هست ؟ در صورت نیاز به پشتیبانی همیشه در دسترس هست یا نه؟ داشتن موارد زیر میتونه نشان دهنده کارنامه خوب شرکت ما باشه

  • گواهی تایید فنی نرم افزار از شورای انفورماتیک کشور
  • شناسنامه نرم افزاری از رسانه دیجیتال و وزارت ارشاد
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
  • عضو انجمن سنفی کارفرمایان پیام کوتاه کشور
  • عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی
  • ثبت شده به صورت قانونی زیر نظر سازمان ثبت شرکت ها
  • بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پیامکی به شرکت های شناخته شده

حرف آخر

امیدواریم که شفاف سازی هزینه ها در این مقاله و موارد مهم در تصمیم گیری برای خرید پنل اس ام اس تونسته باشه به شما در انتخاب راحت تر کمک کرده باشه .