بانک شماره موبایل پوشاک زنانه

تعداد شماره موبایل در این پکیج : 14200 عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل پوشاک زنانه میزبان پیامک یک منبع کامل از شماره های موبایل فعال و بروز از فروشندگان صنف پوشاک زنانه می باشد. که با توجه به نیاز برخی از افراد برای دسترسی به این قشر جمع آوری شده است.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از صاحبین مشاغل پوشاک زنانه جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر 3 ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

بانک شماره موبایل پوشاک زنانه مخصوص چه کسانی است؟

هر تولیدکننده یا توزیع کننده پوشاک زنانه ممکن است به بانک شماره موبایل پوشاک زنانه نیاز پیدا کند. با استفاده از این شماره تلفن ها به راحتی می توانید این فروشگاه ها را در سراسر ایران یا در شهر خود پیدا کنید و به آنها پیامک انبوه بفرستید.

همچنین افراد کارآفرین که اقدام به دوخت لباس زنانه می کنند اغلب اوقات برای پیدا کردن فروشندگانی که با آنها همکاری نمایند  به مشکل بر میخورند. طبیعتاً نمی توانید مغازه به مغازه به دنبال فروشنده پوشاک برای جنس خود باشید.اما با استفاده از بانک شماره موبایل در عرض چند ثانیه به صدها هزار فروشنده پیامک تبلیغاتی خود را ارسال می کنید. و می توانید به راحتی با صرف هزینه ای بسیار کم بازخورد خوبی دریافت کنید.

روش های استفاده از بانک شماره موبایل پوشاک زنانه

شما به 2 روش می توانید پیامک های خود را به صنف پوشاک زنانه ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره 09125844791 بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

فروشندگان پوشاک زنانه

با همکاری با تولیدی پوشاک زنانه طلوع می توانید به صورت اقساطی از ما جنس بخرید.

مدل های متنوع در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل پوشاک زنانه

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل پوشاک زنانه

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.6]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.