بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه

تعداد شماره موبایل در این پکیج : ۶۷۹۶ عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه در میزبان پیامک برای افرادی که نیاز به این لیست دارند تهیه و گردآوری شده است. این لیست مشتمل از ۶۷۹۶ شماره موبایل از بیمه های مختلف در سراسر کشور است. با این پکیج دسترسی به افراد راحت تر شده و ارتباط با آنها سهل و آسان شده است. در این پکیج به صورت جامع و کامل با تعداد زیادی از این نمایندگی ها در ارتباط هستید و می توانید تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از نمایندگی های بیمه جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر ۳ ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل آزمایشگاه ها

بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه مخصوص چه کسانی است؟

امروزه شرکت های بیمه فراوانی به وجود آمده اند که با مقایسه و ارائه شرکت های زیرمجموعه اقدام به فروش انواع بیمه نامه می کنند. وجود این لیست می تواند به این شرکت ها کمک کند تا با بیمه های زیرمجموعه خود در ارتباط باشند. همچنین برای افرادی که تمایل به خرید بیمه دارند این پکیج مناسب است. در ضمن خود شرکت های بیمه با داشتن این شماره موبایل ها می توانند با هم در ارتباط باشند و به یکدیگر کمک کنند.

وجود این لیست می تواند شماره موبایل طیف خاصی از مردم را جمع آوری کند که برای فروش بیشتر خدمات یا محصولات خود به آنها نیاز دارید. دفاتر بیمه برای موفقیت در شغل خود در درجه اول به ارتباط نیاز دارند. که این ارتباط با استفاده از بانک شماره موبایل صورت پذیر است.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل فروشندگان تسمه و بلبورینگ

روش های استفاده از بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه

شما به ۲ روش می توانید پیامک های خود را به نمایندگی های بیمه  ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۲۵۸۴۴۷۹۱ بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

نمایندگی های بیمه

برای فروش بیشتر به ما بپیوندید

پیشنهادات متنوع در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل نمایندگی های بیمه

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.