ارسال پیامک با تلفن ثابت پیش شماره (021)

اخبار و اطلاعیه ها

جدیدترین اطلاعیه و اخبار داخلی شرکت را از این قسمت میتوانید دنبال کنید.


مزایا : عدم نیاز به درج شماره تلفن در متن پیامکارسال و دریافت پیامک با شماره 021

هزینه یکسان پیامک فارسی و لاتین

با توجه به ترافیک کمتر سرعت بسیار بالاتر نسبه به سایر اپراتورها

 

 

هزینه ها : خرید خط پیامکی با پیش شماره 021 ویژه کاربران 90/0000 تومان___________ ویژه نمایندگان 70/000تومان

هزینه تمدید سالیانه فقط = فعلا دریافت نخواهد شد

 

مزایای پنل اینترنتی میزبان پیامک

  • ارسال و دریافت پیامک با شماره تلفن ثابت و پیش شماره 021– بدین ترتیب شماره تماس تلفنی و شماره پیامکی شما یکی خواهد شد. به عنوان مثال: تلفن و پیامک: 02188511788
  • یک سرویس کاملاً مبتنی بر وب– سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت کاملا تحت وب بوده و در زمان استفاده، خط تلفن ثابت را مشغول نمی نماید.
  • برند سازی و تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری– با فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت، مخاطبین شما، به محض دریافت پیامک از شماره تلفن ثابت شما، به راحتی و از روی شماره ارسال کننده پیامک، شما را شناسایی نموده و امکان پاسخگویی از طریق پیامک(reply) و یا برقراری تماس تلفنی (call) با شما را خواهند داشت.
  • سهولت کاربری– برای فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت، هیچ نیازی به نصب نرم افزار بر روی سیستم و یا استفاده از گوشیهای تلفن مخصوص نمی باشد. تنها کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید و با استفاده از پنل میزبان پیامک، با شماره تلفن ثابت خود پیامک ارسال و دریافت نمائید.
  • استفاده بهینه از فضای متن پیامک– با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر در هر واحد پیامک و عدم نیاز به تایپ مجدد شماره تلفن تماس در متن پیامک، به کمک سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت می توانید در تعداد کاراکترهای پیامک ارسالی صرفه جویی نمایید.
  • امکان ارسال پیامک به صورت زمان بندی شده– ارسال زمانبندی شده، باعث کاهش تراکم تماس های تلفنی و توزیع آنها در طول ساعات کاری روزانه و در نهایت پاسخگویی بهینه به تمامی تماسهای تلفنی مشتریان می شود.
  • دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات– به کمک سرویس پیامک اینترنتی، روی شماره تلفن ثابت خود و از طریق پنل میزبان پیامک، در هر ساعت از شبانه روز می توانید از نظرات مشتریان خود مطلع خواهید شد.
  • مشتری مداری و استمرار ارتباط با مشتریان– از طریق ارسال پیامکهای دوره ای با شماره تلفن ثابت می توانید همیشه در کنار مشتریان خود باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.