شماره موبایل داروخانه ها

تعداد شماره موبایل در این پکیج : 1298 عدد (صد درصد واقعی)

بانک شماره موبایل داروخانه ها در میزبان پیامک یک فایل جامع و بسیار کامل مشتمل از شماره موبایل های مدیران داروخانه ها در سراسر کشور است. ما به دلیل تقاضای زیادی که در این صنف از داروخانه ها داشتیم اقدام به جمع آوری این شماره ها نمودیم. شما با استفاده از این پکیج کامل می توانید هدف خود را در هر زمینه ای به نتیجه برسانید و با مدیران داروخانه ها ارتباط برقرار کنید.

لازم به ذکر است کلیه شماره تلفن ها توسط نیروی انسانی یک به یک از داروخانه ها جمع آوری و در قالب یک پایگاه داده منسجم و منظم گردآوری شده است. به دلیل استفاده از نیروی انسانی احتمال وجود خطا در شماره تلفن ها بسیار پایین می باشد.بانک شماره موبایل هر 3 ماه یک بار توسط ویزیتورهای مجموعه میزبان پیامک به روزرسانی شده و در سایت قرار می گیرد.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل تالارهای پذیرایی

بانک شماره موبایل داروخانه ها مخصوص چه کسانی است؟

دارو یکی از اجناسی است که پیر و جوان به آن احتیاج دارند. این محصول به دلیل عرضه و تقاضای زیاد یکی از وسیع ترین شاخه های کسب و کار است. بسیاری از مشاغل کوچک و بزرگ به داروخانه ها وابسته هستند و داد و ستد می کنند. از جمله این مشاغل می توان به شرکت های پخش دارو، شرکت های تولید دارو، ویزیتورها، تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، تجهیزات درمانی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، کلینیک ها، شرکت های نرم افزار و تجهیزات فروش دارو، آزمایشگاه ها و … اشاره نمود.

شما میتوانید با خرید پکیج شماره موبایل داروخانه ها به تعداد زیادی از داروخانه ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما علاوه بر اینکه در کسب و کار خود پیشرفت می کنید می توانید به هزاران بیمار نیازمند به دارو کمک کنید.

ممکن است این بانک شماره موبایل نیز برای شما جذاب باشد: بانک شماره موبایل فروشندگان بدلیجات

شما به 2 روش می توانید پیامک های خود را به داروخانه ها ارسال نمائید:

روش اول) ارسال پیامک بدون خرید پنل

در این روش باید متن پیامکی که می خواهید به بازارهدف خود ارسال کنید از طریق واتساپ به شماره 09125844791 بفرستید. ذکر دسته بندی شغلی مد نظر شما در پیامک ارسالی الزامیست. به عنوان مثال :

مدیران داروخانه ها!

با شرکت پخش هجرت داروهای خود را از ما بخواهید و اقساطی خرید کنید.

مشاهده انواع داروها در لینک زیر: .http://instagram.com/dcbhdbchbphp

دسته بندی: بانک شماره موبایل داروخانه ها

همکاران ما در اسرع وقت هزینه ارسال را محاسبه و برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است در روش بالا هیچگونه دسترسی به شماره ها توسط شما وجود ندارد. و ارسال پیامک توسط همکاران مجموعه میزبان پیامک انجام خواهد شد.

روش دوم) خرید پنل و استفاده از بانک شماره موبایل داروخانه ها

با استفاده از این روش شما پس از ارسال پیامک با گرفتن گزارش، می توانید به شماره موبایل هایی که به آنها پیامک ارسال کردید دسترسی داشته باشید.

جهت ثبت نام برای خرید پنل پیامکی میزبان پیامک کلیک کنید و یا به مشاورین ما در تیم پشتیبانی میزبان پیامک متصل شوید.

لینک اتصال به تیم پشتیبانی میزبان پیامک

جهت اطمینان از صحت نماد اعتماد الکترونیکی سایت میزبان اس ام اس کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.