سؤالات متداول

آیا هیچ سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

آیا این امکان وجود دارد تا چندین خط اختصاصی در کنار هم داشته باشیم؟

بله شما این امکان را دارید تا به تعداد دلخواه خط اختصاصی خریداری نمایید.

آیا دریافت پیامک نیز هزینه دارد ؟

خیر دریافت پیامک برای همه مشتریان رایگان است.

آیا در بخش ارسال پیامک و ارسال منطقه و... شماره های تکراری به صورت خودکار حذف میگردد یا خیر ؟

بله ، به صورت پیش فرض سامانه کلیه شماره های تکراری را حذف نموده و قبل از ارسال به شما اعلام می دارد.

آیا برای ارسال محدودیتی وجود دارد؟ به عنوان مثال محدودیت روزانه؟ یا محدودیت در هر بار ارسال ؟

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد سامانه قادر خواهدبود تا 5 میلیون ارسال را نیز انجام دهد.لازم به ذکر است پیشنهاد می گردد ارسال های خود را حداکثر در بسته های 50 هزارتایی ارسال نمایید.

بنده پزشک هستم و قصد ارسال پیامک تبلیغاتی در مورد حوزه کاری خودم را دارم ولی متاسفانه پیامک های بنده تایید نشده لطفا دلیل آن را توضیح دهید.

بنا به دستور مستقیم شرکت مخابرات کلیه پیامک های که در مورد حوزه پزشکی ، پیرا پزشکی و … باید توسط نظام پزشکی تایید شود ، بدین منظور پزشکان محترم با مراجعه به نظام پزشکی می توانند به سادگی مجوز تبلیغات خود را درخواست نموده و پس از دریافت مجوز مورد نظر تنها کافیست آن را از قسمت ارسال مدارک خود ارسال نمایید تا ارسال های شما تایید گردد.

یکی از نمایندگان شما می باشم. چطور می توانم سامانه را بر روی دامنه اختصاصی خودم داشته باشم ، و برای خود لوگوی اختصاصی و متن کپی رایت و... تعیین کنم ؟

نمایندگان می توانند با Domain اختصاصی(www.YourSite.com) یا  Subdomain  از سامانه استفاده کنند . در صورتی که تمایل به سمت دامنه داشته باشید جهت فعال سازی آن باید DNS  های دامنه خود را بر روی DNS های شرکت (Ns1.mpiserver.com  و Ns2.mpiserver.com)  تنظیم نمایید و در صورتی هم که تمایل به ثبت زیر دامنه داشته باشید باید  آن را روی آی پی سرور (87.107.132.35) شرکت تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند ، دقت نمایید برای زیر دامنه نباید روی آی پی  Redirect شود بلکه باید در بخش DNS Server یک A Record اضافه گردد .

نمایندگان محترم به صورت کلی نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و چنانچه نماینده بخواهد در یک وب سایت جداگانه صفحه لاگین خود را قرار دهند نیاز به میزبانی مجزا خواهد داشت .
نمایندگان می توانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود(اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و تعرفه ها و…) را در نرم افزار ثبت، و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند.