ارسال پیامک انتخاباتی

پیام انتخاباتی

روش های گوناگونی برای تبلیغات وجود دارد. یکی از این روش ها ارسال پیامک انتخاباتی می باشد. ارسال پیام انبوه برای افراد می تواند یک روش عالی برای معرفی و اطلاع رسانی باشد. پیامک های انتخاباتی یکی از روش هایی است برای معرفی و شناسایی کاندیدا می باشد.

انتخابات ریاست جمهوری و نقش پبامک انتخاباتی

افراد کاندید در انتخابات شورای شهر و انتخابات ریاست جمهوری می توانند از طریق پیامک شعار های انتخاباتی و یا ایده ها و اهداف خود را برای مردم ارسال کنند و مردم را مطلع کنند.

تبلیغات برای کاندیدا از اهمیت بالایی برخوردار است و هر نماینده انتخاباتی نیاز دارد تا با تبلیغات به مردم معرفی شود. لازم است با تبلیغات مردم را از اهداف خود مطلع سازد. روش هایی زیادی برای تبلیغات انتخاباتی وجود دارد و اصلی ترین آنها پیامک انتخاباتی می باشد.

انتخابات ریاست جمهوری از مهم ترین انتخاب ها برای مردم می باشد و مردم به آن اهمیت زیادی می دهند. تبلیغات در اینترنت نیز بسیار اثربخش می باشد اما تمام جامعه را در بر نمی گیرد. برای همین است که می گوییم در اولین قدم هر کاندیدا تبلیغات خود را از پیامک شروع می کند.

امروز روز همه مردم در تمام شهرها و روستاهای کوچک دارای خط موبایل می باشند و تمام مردم امکان دریافت پیامک را دارند. پس می توان گفت پیامک انتخاباتی گزینه درستی برای تبلیغات انتخاباتی باشد.

پیامک یکی از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین راه های تبلیغاتی است. شما می توانید پیام خود را به گوش همه مردم از هر قشری برسانید. پس هزینه کردن برای پیامک در اولویت تبلیغات شما قرار دارد.

افراد کاندید می توانند با استفاده از پیامک خود را به مردمی که هنوز با او آشنا نشدن بشناسانند. هر کاندیدا شعاری دارد که از طریق پیامک همه با آن شعار آشنا می شوند.

هزینه ی پیامک های انتخابی بسته به میزان شارژهر سامانه متغیر است و شما می توانید انتخاب کنید که پیامک شما از کدام خطوط ارسال شود.

خطوط عبارت است: ۳۰۰۰. ۱۰۰۰. ۰۲۱ و یا ۵۰۰۰.

انتخاب با شما است که از کدام خطوط ارسال شود. توجه داشته باشید که هزینه این خطوط با هم متفاوت می باشد.

برای ارسال پیامک انتخاباتی از بانک اطلاعاتی مختلفی به شما پیشنهاد می شود.

  • شماره های شهر و کدپستی
  • شماره های نقشه گوگل
  • شماره های دکل های ایرانسل
  • شماره های بانک اطلاعاتی باشگاه مشتریان

انتخاب روش ارسال پیامک،به هر کدام از گزینه های بالا نیز به عهده ی خود شما است. شما می توانید همه گزینه ها را با هم انتخاب کنید.

یکی از امکاناتی که می توان به آن اشاره کرد و بسیار در موفقیت شما در انتخابات تاثیرگذار می باشد تشکیل کمپین ها که از این طریق می توانید طرفداران خود را عضو کمپین و باشگاه مشتریان خود کنید.

پیام ها می تواند اطلاع رسانی زمان و مکان جشن ها و دورهمایی ها باشد ویا شعارهای تبلیغاتی شما کاندیدا.

کاندیدای محترم می تواند با توجه به نوع پیامک شهر و یا روستا ویا محل خاصی را برای ارسال انتخاب کند.

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل بسیار دقیق می باشد و می توان گفت نسبت به دیگر ارسال ها  هزینه مناسب تری دارد.

انتخابات یک اتفاق بسیار مهم برای مردم می باشد و به آن بسیار اهمیت می دهند و دوست دارند با کاندیدا و اهدافشان آشنا شوند. شما با پیامک انتخاباتی تمام اهداف خود را اطلاع رسانی می کنید و می توانید طرفداران بیشتری را جذب کنید و آنها را با خود همراه و هم سو نمایید.

انتخاب با شما می باشد که با توجه به برنامه ریزی خود کدام گزینه برای شما مناسب تر و هدفمندتر می باشد.

شرکت ما آماده خدمات رسانی در همه زمینه ها برای ارسال انبوه پیامک می باشد.

بهتر است به شرکت قابل اعتماد این کار را بسپارید تا نتیجه بهتر بگیرید.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *