چهارشنبه, 24 مهر 1398

اطلاعیه مهم ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

خبر داغ
 

اطلاعیه مهم ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

استقبال بی‌نظیر اهالی صنف از نمایشگاه الکامپ بیستم مهر تایید دیگری بود بر فرمایش تاریخی امام راحلمان که فرمودند: "کار مردم را به مردم واگذار کنید".

در حالی که هنوز آماری از میزان متقاضیان غرفه‌های زیر 200 مترمربع وجود ندارد، آمار ثبت درخواست متقاضیان غرفه‌های بیش از 200 مترمربع نشان از پیشی گرفتن متراژ این نمایشگاه از همه الکامپ‌های پیشیـن دارد. این شاید برای هر مجری و برگزارکننده‌ای یـک فرصت بی‌بدیل تعبیر و آرزویی دست نیافتنی باشد، به همین دلیل برای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای که سرمایه‌ای جز پشتیبانی و اعتماد اعضای خود ندارد، مسوولیتی دوصد چندان ایجاد می‌کند.

از این رو مسوولان سازمان اعم از کمیته اجرایی منصوب شورای مرکزی، شورای مشورتی و تیم اجرایی الکامپ را اعتقاد بر این است که باید ساز و کاری تعبیه گردد که با شفافیت هرچه تمام‌تر موضوعاتی نظیر جانمایی، ثبت‌نام و میزان دریافتی ریالی و ارزی از غرفه‌داران را منعکس و از هرگونه شائبه‌ای در برخورد دو و یا چندگانه با مشارکت‌کنندگان جداً پرهیز گردد.

پس اگر برای شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی، نمایشگاه الکامپ یک نمایشگاه از هشتاد نمایشگاهی است که هر ساله در تهران برگزار می شود، برای آحاد صنف این رویداد مظهر تجلی توان فناوری اطلاعات است که عدم و یا بهره‌گیری کم از آن مسایل و مشکلات بسیاری برای کشور پدید آورده است. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای نه در قامت یک مجری که نفع و ضرر اقتصادی از برگزاری یک نمایشگاه هدف اصلـی آن باشد که به عنوان متولی و تکیه‌گاه بخش خصوصی مـی‌خواهد آنچه برگــزار می‌شود در سطح استانداردهای بین‌المللی، در شان ملت بزرگ ایران و صنف شایسته و فهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات باشد.

بنابراین مسایلی همچون میزان نرخ غرفه‌ها، چگونگی جانمایی و نحوه دریافت بخش ارزی از مشارکت‌کنندگان را نه به عنوان یک مساله فرعی که کلید اصلی شفافیت و سلامت برگزاری نمایشگاهی در طراز جهانی تلقی می‌کند.

با توجه به تلاش‌های صادقانه و ستودنی آقایان مهندس جهانگرد ریاست سازمان فناوری اطلاعات ایران و مهندس افخمی رییس محترم سازمان توسعه تجارت ایران جا دارد در نشستی بزرگ و با حضور کلیه صاحب‌نظران و متقاضیان مشارکت در الکامپ بیستم و برای رسیدن به ایده‌آل برگزاری نمایشگاهی که موجب تقویت غرور ملی گردد گرد هم‌آییم. ستاد برگزاری نمایشگاه الكامپ از متقاضيان تقاضا دارد در سطح مديران ارشد در این هم‌اندیشی بزرگ صنفی حضور يابند.

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ

نشانی: تهران، خيابان شيخ بهايي جنوبي، خيابان ايران شناسي، خيابان نهم، مركز مطالعات بهره‌وري و منابع انساني، سالن آمفي تئاتر

زمان: از ساعت 16 الي 19 روز شنبه مورخ 1393/09/01

 

منبع خبر :

http://elecomp-expo.ir